Brány

Samonosné brány

Samonosná brána má největší přednost oproti bráně posuvné na kolejnici v tom, že se v průjezdu nenachází žádne vedení ani jiná překážka, který by narušovala průchod brány. Samonosná brána je nesena(vedena) nad zemí pomocí vedení(C-profil), který je umístěn ve spodní části brány. Posuvné vozíky, ve kterých se brána posouvá jsou umístěny mimo průjezdu v prostoru kotvícího sloupku. Kotvící sloupek slouží k vedení brány a zabraňuje povětrnostním a jiným vlivům, aby jakkoliv omezovali činnost brány. Samotný pohon je umístěn mimo průjezdu v prostoru kotvícího sloupku. Pohon je možné ovládat tlačítkem, klíčovým spínačem nebo dálkovým ovládáním. Pro případ výpadku elektrického proudu lze bránu odblokovat a otevřít nouzově i ručně. Perfektní mechanika brány zajisťuje lehké ovládaní, které při výpadku energie zvládne i dítě. Bezpečnost uživatelů zajišťují infrazávory případně maják, eventuálne bezpečnostní lišta. Elegantní moderní, ale i vysoce konzervativní designy výplní Vám dají široké možnosti sladění s architektonickým rázem Vašeho domu stejně jako stylem okolní krajiny. V případe záujmu si může zákazník sám navrhnout design své brány, tak aby vyhovovala jeho přání a požadavkům.


Křídlové brány

Křídlové brány dávají luxusní charakter každé zahradě. Toto tradiční řešení ve spojení se zajímavým designem a barevným provedením představuje ideální doplněk architektonicky zajímavé zástavby. Křídlové brány nepotřebují narozdíl od posuvných brán další prostor pro zajíždění brány, čímž si získali oblibu u mnoho zákazníku. Konstrukce je ukotvena na ocelovém nebo betonovém sloupu. Na zavěšení brány jsou použity pevné ocelové panty. Celý systém je možné otevírat buďto manuálně anebo jej motorizovat s použitím nadzemního či podzemního pohonu. Typově se elektropohon určí dle požadované velikosti brány.


Posuvné brány na kolejnici

Posuvná brána na kolejnici se používá spíše do velkých průmyslových prostorů, kde chcete zachovat široký vjezdový průjezd. Tenhle typ brány se hodí pro velké a těžké brány, jelikož mají vedení ukotveno v zemi. Vedení brány je tvořeno železným profilem a několika nosnými kolečky. Mimo průjezdový otvor se nachází nosný sloupek, který taktéž jako u samonosné brány slouží k lepší stabilitě brány.Samotný pohon je umístěn mimo průjezdu v prostoru kotvícího sloupku.


Foxlea Design - tvorba internetových stránek
REMIX s.r.o.

tel: 474 65 94 79
fax: 474 65 84 83
mob: 775 98 07 95

Remix spol. s.r.o
Kosmonautů 4063
Chomutov 430 01

ZÁKAZNICKÁ LINKA
474 65 94 79