Dodavatelé a partneři

Dodavatel hliníkových profilů  

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o. je součástí skupiny Grupa Kety – nejmodernější a největší firmy v oblasti hliníkových výrobků v Polsku. Společnost tvoří holding firem, které zpracovávají cca 50 000 tun hliníkových surovin a své výrobky prodávají do desítek států v Evropě i ve světě.                         

Dodavatel izolačních skel 

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě. AGC Flat Glass Czech vyrábí a zpracovává ploché sklo pro stavebnictví (využívané v široké škále exteriérových i interiérových aplikací) a pro automobilový průmysl.

  

Dodavatel technologie

Astom trade s.r.o. disponuje nástroji, kterými umí nalézt efektivní řešení pro libovolný nový nebo stávající výrobní program společností působících v oblasti povrchových úprav.

Dodavatel práškové barvy 

Barten s.r.o., mladá a dynamická obchodní firma, která působí na českém trhu jako výhradní distributor práškových barev ST Powder Coatings

Dodavatel plastových oken 

Firma Technoplast Bohemia s.r.o. vstoupila na trh v roce 1997 jako dynamická, zdravá a spolehlivá společnost, kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb v oblasti výroby a prodeje plastových oken.

Dodavatel domácích potřeb

DomaPro s.r.o. nabízí kvalitní výrobky německé firmy Westmark, výrobce spousty chytrých a praktických pomůcek do vaší domácnosti, hotelu nebo restaurace.

 

 

 

 

 

 

 

 
Foxlea Design - tvorba internetových stránek
REMIX s.r.o.

tel: 474 65 94 79
fax: 474 65 84 83
mob: 775 98 07 95

Remix spol. s.r.o
Kosmonautů 4063
Chomutov 430 01

ZÁKAZNICKÁ LINKA
474 65 94 79